Smart Clock Amazfit Bip S Lite Чорний колір! Оригінал

Smart Clock Amazfit Bip S Lite Чорний колір! Оригінал

Smart Clock Amazfit Bip S Lite Чорний колір! Оригінал від компанії Artiv - Інтернет-магазин - фото 1
4 466,70 ₴
Мін. сума замовлення 400 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Код товару
001058
Виробник
Amazfit
Колір
чорний

Опис

Технічні характеристики Amazfit Bip S Lite (A1823)

Екран: прямокутний, плоский, трансрефлективний TFT, 1,28″, 176×176, 194 ppi
Захист від води та пилу: 5 атм
Ремінець: знімний, силіконовий
Сумісність: пристрої на базі Android 5.0+/iOS 10.0+
Підключення: Bluetooth 5.0, A2DP, LE
Датчики: датчик серцевого ритму
Камери / інтернет / мікрофон / динамік: ні
Індикація: вібросигнал
Розміри: 42×35,3×11,4 мм
Акумулятор: 200 мА · год (літій-полімерний)
Маса з ремінцем: 30 г
Роздрібні пропозиції
Розумний годинник Amazfit Bip S Lite
4.6

Amazfit Bip S Lite Realme Watch Amazfit GTS
Екран прямокутний, плоский, трансрефлективний TFT, 1,28″, 176×176 прямокутний, плоский, IPS, 1,4″, 320×320 прямокутний, плоский, AMOLED, 1,65″, 348×442
Захист 5 атм IP68 5 атм
Ремінець знімний, силіконовий знімний, силіконовий знімний, силіконовий
Зв'язок Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0 Bluetooth 5.0, GPS/Глонасс
Датчики акселерометр, датчик серцевої активності акселерометр, датчик рівня кисню в крові, датчик серцевої активності барометр, акселерометр, магнітометр, датчик серцевої активності, датчик зовнішньої освітленості
Сумісність пристрою на Android 5.0 та новіші / iOS 10.0 та новіші пристрої на Android 5.0 та новіші пристрої на Android 5.0 та новіші / iOS 10.0 та новіші
Ємність батареї (мА·ч) 200160220
Габарити (мм) 42×35×11 37×26×12 36×43×9
Маса (г) 30 31 25
Що ж, у Bip S Lite найнижча роздільна здатність екрану, та й екран найменший. Натомість він трансрефлективний і завжди увімкнений. Батарея ж – більш ємна, ніж у моделі Realme, і трохи менше, ніж у Amazfit GTS, що, втім, не означає меншої тривалості роботи – саме через екран. Звернемо також увагу на водонепроникність. А от щодо датчиків Bip S Lite складно тягатися з дорожчими пристроями: у цих годин лише мінімальний набір.


Усередині неї — лише годинник, зарядний кредл з впаяним USB-кабелем (без блоку живлення) і керівництво різними мовами, включаючи російську.

Для того щоб поставити годинник на зарядку, треба вставити його в кредл, підключений до живлення, таким чином, щоб кнопочка, що виступає, поєдналася з вирізом на кредлі. Робиться це легко та інтуїтивно.

Загалом, жодних сюрпризів у комплектації немає.

Дизайн

Зовнішній вигляд самого годинника — з тих, що називають «нейтральним» та «функціональним». Тут дійсно немає нічого притягуючого погляд (як і відштовхує). Нудний прямокутний чорний (точніше, темно-сірий) корпус з невеликою, але сильно виступаючою круглою кнопкою, скло, що закриває дисплей і трохи закруглюється до країв (модний останнім часом 2.5D), і дійсно маленький екранчик близько 22 мм по кожній стороні - ось та всі основні особливості.

На тильній стороні можна побачити датчик серцевого ритму, контакти для зарядки, інформацію про модель, а на ремінцях у петель — важелі кріплення.

Ремінці тут знімні, стандартного розміру (20 мм) та типу кріплення. Тож немає жодних проблем знайти в інтернеті альтернативні варіанти. Сам виробник пропонує лише силіконовий варіант, правда в трьох колірних модифікаціях: oxford blue, sakura pink, charcoal black. У нас на тестуванні був чорний. І він найнудніший і найбанальніший, але в той же час і найуніверсальніший.

Єдина кнопка зі стандартною функціональністю, що об'єднує «Додому» та «Назад», має незвичайну, злегка увігнуту форму, що, втім, не особливо позначається на функціональності - ні в позитивний, ні в негативний бік. Натискається вона із помірним зусиллям, випадкові натискання практично виключені.

Той факт, що корпус виконаний із пластику, дещо здешевлює загальний вигляд годинника, але закруглення країв скла (2.5D) надає дизайну витонченості.

На руці годинник сидить чудово, велика кількість отворів у ремінці дозволяє пристосувати їх до зап'ястя будь-якої товщини.

В цілому, враження від дизайну нейтральне, він суто функціональний, нічим не видатний, але серйозних недоліків не має. Хіба що пластиковий корпус не залишає сумнівів у ціновій категорії годинників. Зате чесно.

Екран

Протестувати дисплей за нашою методикою неможливо, тому що біле поле вивести не можна, підсвічування швидко гасне (і відкоригувати це в налаштуваннях не вдалося), навіть зробити мікрофотографію екрана ми не змогли. Тим не менш, з подібним типом екранів ми добре знайомі. Він називається трансрефлективним, тобто працюючим на відображення зовнішнього світла. Чим яскравіше світло на вулиці або в приміщенні – тим краще видно зображення навіть без підсвічування. У темряві якраз можна включити підсвічування натисканням на єдину кнопку.

Ще одна особливість екрана – без підсвічування він практично не споживає електроенергії. Енергія потрібна лише на оновлення зображення (наприклад, коли на годиннику змінюється час). Тому екран завжди увімкнено, але мінімально витрачає заряд батареї.

Розплачуватись за все це доводиться тьмяними, ніби вицвілими квітами і досить низькою щільністю пікселів. Але й те, й інше саме для пристрою - не так важливо, особливо якщо для вас пріоритетна функціональність.

Додамо, що яскравість підсвічування можна регулювати, а ось її тривалість, як уже було сказано, — ні.

Інтерфейс та функціональність

Для роботи з годинником потрібно встановити програму Zepp, сумісну з iOS та Android. Воно ж використовується з низкою інших пристроїв під брендами Amazfit і Zepp. І насамперед ми неодноразово вам розповідали про нього, так що не повторюватимемося і звернемо увагу на особливості конкретної моделі.


Основні додаткові можливості годинника - це відображення повідомлень, управління відтворенням музики на смартфоні, відстеження сну та пульсу. З усім цим модель Amazfit Bip S Lite справляється гідно, без серйозних нарікань. Так, всі повідомлення прилітають оперативно та стабільно, кирилиця відображається коректно, а ось смайлики – на жаль, ні. Натомість ми бачимо знак питання у квадратних дужках.

Циферблат і виведену на нього інформацію можна кастомізувати.


Крім того, через додаток Zepp доступні 150 різних циферблатів різних стилів і форматів. Правда, попередження говорить, що вибір альтернативних варіантів може збільшити витрати батареї.


Сон і пульс годинник вимірюють автоматично. А ось новомодної функції SpO2 тут немає. Крім того, дуже скромним виявився перелік тренувань. Їх лише 14, причому відсутні, наприклад, зимові види спорту (як були б зараз актуальні лижі!) та плавання. У той же час, годинник має захист від вологи 5 атм, тобто занурення в басейн або водоймище, що не передбачає дайвінгу, для них не страшно.


Інтерфейс самого годинника гранично зрозумілий і наочний. Тут є стандартне меню додатків з досить лаконічним набором: "Музика", "Світовий годинник", "Таймер", "Будильник", "Погода", "Спорт", PAI (мети активності), "Досягнення", "Серцевий ритм". Зауважимо, що за допомогою Музики можна керувати відтворенням треків і на iOS, і на Android.

Є також включені за умовчанням нагадування про необхідність проявити активність, але вони працюють дуже дратівливо. По-перше, таке повідомлення може надійти навіть тоді, коли ви стоїте або щойно рухалися, і по-друге, зовсім нещодавні тренування також не враховуються. Припустимо, ви повернулися з активної прогулянки, тільки-но лягли відпочити, як — «бзззз!»...

Автономна робота

Виробник обіцяє 30 днів автономної роботи. Припускаємо, що в якихось режимах це можливо, але у нас годинник жило не більше 17 днів. При цьому тренуваннями ми майже не користувалися, але повідомлення надходили дуже часто, а вимірювання пульсу було постійним.

Відзначимо також, що зі 100 до 80 відсотків годинник розряджається набагато повільніше, ніж з 20 до 0. Подивіться на скріншоти нижче. Видно, що після 15 днів використання залишилося 20% заряду, а через два дні — вже 2%. Додамо, що того ж дня годинник розрядився остаточно.


Втім, коли йдеться про тривалість роботи, що перевищує два тижні, вже не така принципова конкретна кількість днів роботи. Раз на пару тижнів точно не проблема виділити дві години, щоб зарядити батарею (саме за стільки години заряджаються з 0 до 100% ві