Пилосос для басейнів, сухий та вологий. Euro Craft ERB 1800W

Пилосос для басейнів, сухий та вологий. Euro Craft ERB 1800W

Пилосос для басейнів, сухий та вологий. Euro Craft ERB 1800W від компанії Artiv - Інтернет-магазин - фото 1
4 460,97 ₴
В наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Виробник: Польща Пилосос має 2 режими роботи:

Положення I - дозволяє використовувати пристрій в якості стандартного пилососа. Цей режим забезпечує нормальну роботу, витяг твердого сміття, пил, а також дозволяє вологе вакуумування.

Положення II - робить пристрій придатним для очищення водойм, таких як ставки, басейни і т. Д. В цьому режимі пристрій виконує функцію автоматичного спорожнення резервуара з води через товстий вихідний шланг з встановленою фільтруючою сіткою. Завдяки використанню такого простого і функціонального перемикача ми можемо змінити режим роботи одним рухом.
Пилосос ERB1800 для басейнів і резервуарів для води ідеально підходить для очищення всіх поверхонь, наповнених водою, навіть сильно забрудненої. Завдяки вдосконаленій конструкції, він також може використовуватися в якості пилосмока для сухого та вологого забруднення.

Пилосос Euro Craft ERB 1800 для басейнів і резервуарів ідеально підходить для очищення всіх поверхонь, наповнених водою, навіть сильно забрудненої. Завдяки вдосконаленій конструкції, він також може використовуватися в якості пилосмока для сухого та вологого забруднення. Пристрій оснащений високопродуктивним електродвигуном, потужністю 1800 Вт і резервуаром з міцного пластику. Така конструкція дозволяє зберегти його в хорошому стані протягом тривалого часу, незважаючи на контакт з водою.

Пилосос має 2 режими роботи, які можна визначити, встановивши перемикач у положення I або II. Перемикач встановлений в положенні I, дозволяє використовувати пристрій в якості стандартного пилососа. Цей режим забезпечує нормальну роботу, витяг твердого сміття, пилу, а також дозволяє робити вологе прибирання. Установка перемикача в положення II робить пристрій придатним для очищення водойм, таких як ставки, басейни і т. д. В этом режиме устройство выполняет функцию автоматического опорожнения резервуара из воды через толстый выходной шланг с установленной фильтрующей сеткой. Благодаря использованию такого простого и функционального переключателя можно изменить режим работы одним движением руки. Это чрезвычайно полезное решение, которое позволяет настроить устройство на индивидуальные нужды. Верхний корпус и нижнее основание изготовлены из очень жесткого пластика, который не только устойчив к механическим повреждениям, но и износу и вредным внешним факторам. Герметичний перемикач, що дозволяє уникнути відмови від роботи із-за пилу і вологи.
:

Напряжение- 230 В ~ 50 Гц
Мощность - 1800 Вт
Емкость бака - 25 л
Робочий тиск - 16 кПа
Довжина всмоктувальної труби - 4 м
Діаметр всмоктуючої трубки - 35 мм
Довжина жорсткої труби - 4 x 40 см
Довжина випускної труби - 2 м
Діаметр вихідної труби - 54 мм
Вага - 6,5 кг

Характеристики

Код товару
000802
Виробник
Euro Craft