GEERTOP 90х портативний телескоп F36050

GEERTOP 90х портативний телескоп F36050

GEERTOP 90х портативний телескоп F36050 від компанії Artiv - Інтернет-магазин - фото 1
3 214,94 ₴
В наявності

Доставка

 Транспортна компаніяЗа тарифами перевізника
 Кур'єрська службаЗа тарифами перевізника
 ПоштаЗа тарифами перевізника
 Нова ПоштаЗа тарифами перевізника
Детальніше про доставку

Оплата

 Післяплата

Опис

Опис продукту
Це потужний телескоп, з гарною спостережливістю характеристик небесних тіл, що підходить для початківців астрономів-любителів та дітей. Різним збільшенням окуляри може зробити вас вільними спостерігаються на різних відстанях і розмірах об'єктів . І висока якість телескоп, як дзеркало, може бути повністю вертикальне зображення. Поки у вас вистачить фантазії, буде ще багато цікавого і практичну корисність. 

ЯКЕ ЗБІЛЬШЕННЯ?- ВИБІР ПРАВИЛЬНОГО ОКУЛЯРА 
Оптимальне збільшення залежить від того, що ви дивитеся. Як правило, результати кращі зображення з допомогою збільшення, не більше 1.5 х - 2.0 х Діаметр об'єктива. Для спостереження небесних тіл мох, збільшення 75Х - 100Х може бути досягнуто з об'єктивом 50мм. 
Нижній збільшення повинне бути використане для спостереження зірок. Це забезпечує широке поле зору і спрощує наведення телескопа на потрібний об'єкт. 
Максимальне збільшення повинно бути використане тільки для особливо прозорих об'єктів, таких як луна, яка знаходиться відносно близько до землі і дуже яскрава, що дозволяє хорошим дозволом деталей при великому збільшенні. 

Зводячи окуляр 
1.5 х зводячи окуляр не тільки підвищує збільшення телескопа, але і правильний напрямок зображення. Наприклад, телескоп, який має збільшення 60х, отримають збільшення 90х, коли використовували 1,5 х зводячи окуляр. Більше того, коли телескоп використовується для перегляду landscope, зведення окуляра можна випрямити зображення. 

Пакет: 
Основної трубки 1 х 
H20mm окуляр х 1 
H6mm окуляр х 1 
1,5 х зводячи окуляр х 1 
90 ° Зеніт дзеркало 1 х 
33см висота Алюмінієвий штатив 1 х 
тканина об'єктива 1 х 
Коробка

Характеристики

Код товару
000918